sobota 2. srpna 2014

Jsem jiný gang! So what?

Nedávno jsem řešila jednu věc - jestli mám opustit svou vlastní doménu a jít na blogspot, který mě před rokem a půl nenadchnul, nebo zůstat a v listopadu zahájit už třetí sezónu s vlastní doménou.Pro blogery je důležité, aby měli zpětnou vazbu. Ani já nejsem výjimka, ale štve mě ta diskriminace typu: "Ty nemáš blogspot, tak Tobě psát komentář na blog nebudu." - nebo hůř: "… tak Tobě na blog nepůjdu!".  Když vidím statistiky na google analytics, tak jsem zklamaná. Jen kvůli tomu, že nejsem jedna z vás, mi nechcete hodit na blog? Nebo jaký máte důvod?

Jsem jiný gang


Jsem pyšná na to, že mám vlastní doménu, která mě ničím neomezuje, mám název, který se mi líbí, který jsem si vymyslela a netíží mě tam název serveru.  A proto se nad tím, prosím, zamyslete. Spletla jsem se? Nechcete mi chodit na blog, protože píšu nesmysly? Nebaví vás to číst, protože nejsem žádná beauty- ani fashionblogerka? Kdyby všechny blogerky psaly o tom samém, tak kdo by to pak četl?

Mám několik oblíbených blogů a je mi jedno, na které jsou doméně, protože mi jde o obsah! Takže sleduji blogy na pise.cz, blog.cz, s vlastní doménou a i ty vaše na blogspotu.

Přiznávám, že díky vlastní doméně nemůžete můj blog sledovat přes GFC, ale no a? Mám fb stránku, kde přidávám rovnou fotky, co jdou na instagram, píšu tam statusy a nějaké GFC, CFG, FCG nebo co to je, k životu nepotřebuji.

Na blogy mnohých z vás jsem psala komentáře - žádné trapné komentáře, kterým si člověk dělá reklamu, typu: "Hezký článek." nebo "Hezký blog." - na tom je vidět, že člověk daný článek vůbec nečetl, jen na to klikl a něco napsal.

Co když někdo napíše článek o tom, že mu přejeli kočku a vy pod to napíšete: "Hezký článek."? Nechci tyto otřepané komentáře, chci váš názor. O tom to je a to se jmenuje zpětná vazba.


Takže pro ty z vás, kteří to náhodou přečetli až sem - byla bych ráda, kdybyste se podívali na můj blog. Mám ho rok a půl, ale bloguji už o hodně déle a každý nový komentář mi vnukne nápad na nový článek, zvedne mi náladu apod.
2 komentáře:

  1. S tými komentármi máš pravdu. Takéto komenty neznášam. Ak si ten článok ten niekto neprečítal tak nech radšej ani nekomentuje :D

    OdpovědětVymazat
  2. Mluvíš mi z duše v některých bodech :-D

    OdpovědětVymazat